Başvuranın Adı-Soyadı (zorunlu)

  Başvuranın Ünvanı – Görevi (zorunlu)

  E-mail (zorunlu)

  Başvuranın Cep Telefonu (zorunlu)

  Okul - Kurum Kategori

  Okul - Kurum Adı

  Okul - Kurum Adresi

  Okul - Kurum Vergi Dairesi

  Okul - Kurum Vergi Numarası

  Okul - Kurum Vergi Numarası

  Ziyaret Tarihi ve Saati

  Ziyaretçi sayısı (yetişkin - öğretmen - veli)

  Ziyaretçi sayısı (çocuk - öğrenci)

  Mesaj

  Captcha Güvenlik Kodu :

  captcha Resimdeki karakterleri yazınız(*)

  Keyifli bir gezi için ne yapmalıyım?

  Öncelikle, dünyada çok az sayıda insanın gözleriyle görebildiği canlıları görmek üzere olduğunuzu hatırlayın. Teraryumlar içerisinde göreceğiniz canlılar, dünyanın dört bir yanından gelmiş çok özel canlılardır.

  Eğer sürüngenlerden veya böceklerden çekiniyorsanız, bu canlılarla Wildpark Antalya’da daha güvenli bir ortamda karşılaşamayacağınızı kendinize hatırlatın.

  Göreceğiniz canlıların büyük bir bölümü karanlık ortamlarda yaşadığı için Yanlışlıkla patlayan birkaç flaş canlının hayatını tehlikeye sokacaktır. Bu yüzden Wildpark Antalya’da fotoğraf çekmek kesinlikle yasaktır.

  Her teraryumu, içinde bulunan canlıyı algılayana kadar inceleyin. Canlıların büyük bir bölümü, kamuflaj (gizlenme) konusunda çok ustadır, hemen göremeyebilirsiniz. Ve bazılarının yaşam tarzları pek hareketli değildir. Lütfen canlıdan tepki almak için cama vurmayın. Her gün, yüzlerce kişinin aynı şeyi yapmasının onları ne kadar olumsuz etkileyebileceğini düşünün.

  Çevrenizde duyacağınız seslerin bir bölümünün gerçekten Amazon ormanlarında kaydedilmiş olduğunu hatırlayın. Azteklerin davullarını duydunuz mu?

  Bazı türler tamamen saklanmış veya uykuda olabilir… Wildpark Antalya’da yüzlerce canlı olduğu için, kendisinden bir dahaki sefere saklanmayacağının sözünü alarak bir sonraki teraryuma geçin 🙂

  İlginç tür bilgilerinin yanı sıra Wildpark Antalya’nin duvarlarında sürüngenlerle ve diğer türlerle ilgili dünya kültürünü etkilemiş yerel alışkanlıkları görsellerle anlatan büyük bilgi panolarını incelemeyi de unutmayın.

  Çıkış bölümüne yaklaştığınızda sağ tarafınıza dikkat edin…

  Dünya’nın en zehirli yılanları, en büyük böcekleri ve en renkli canlıları ile tropik bir macera Antalya Aquarium teras katta sizleri bekliyor!